خيلی برام عجيبه چرا بيدليل نگرانم ؟ از لحظه ای که بيدار شدم تا همين الان دلم داره شور ميزنه . تا حالا بدون علت چنين احساسی نداشتم .

نميدونم داره چه اتفاقی ميفته ؟ فقط حضورت ، شنيدن صداته که آرومم ميکنه . يه مدت بود بيتفاوت تر شده بودم . اما دوباره باز همون وابستگی شديد داره مياد سراغم . اونم درست در روزهائی که کم کم داريم به نتيجه نهائی ميرسيم و من بايد بتونم هر حقيقتيو بپذيرم .

خدای فقط ازت ميخوام توان تحمل هر آنچه تو برام مقدر کردی داشته باشم . اميدوارم اين دلهره بدوت علت زودتر از وجودم بيرون بره !!!

06.gif02.gif06.gif02.gif   

/ 10 نظر / 4 بازدید
ستاره

بهارجون سلام.خوشحالم که دوباره مينويسی.دلم برات تنگ شده بود.مشکلاتی که درباره ی ازدواج نوشتی همه جا هست.منم نميفهمم چرا فکر ميکنن وقتشه درحالی که هنوز آدم احساس ميکنه نه نيست.آدمو ناديده ميگيرن درحالی که ميگن هرچی خودت بگی.اميدوارم يه روزی يه روز خيلی نزديک از وصال بنويسی.به اميد اون روز

ستاره

راستی منم تا شنبه ی هفته ی ديگه امتحان دارم.کاش زود تموم بشه.پس فردا امار مهندسی دارم نميدونی چقدرم وحشتناک از ميترسم.کاش زود تموم بشه

نيلوفر(نيلوفر ومهدي)

بهار قشنگ و مهربون سلام باور كن زندگي لحظه به لحظه اش زيبا و دوست داشتني يه.اگر هر اتفاقي هم بيافته توش حكمتي يه.اگر به ما نعمت حيات داده شده بايد از تك تك لحظه هامون بيشترين لذت و استفاده رو ببريم و اين لحظاتو به بهترين خاطراتمون تبديل كنيم.برات اون چيزي كه بهترين صلاحته رو از خدا درخواست مي كنم.منتظر نوشتن پست هاي بعديت با خبراي خوب هستيم.

مامان کيميا

با ارزوی موفقيت به وبلاگ کيميا سر بزن دلت باز بشه

سعيد

سلام بهار خانم. خوشحالم که دوباره می نويسين و در وبلاگ جديد و قشنگ. با اينکه فرهنگ غنی و سرشاری داريم ولی واقعيت اينه که بعضی جاهاش واقعا از منطق به دوره که شما به بعضی جاهاش اشاره کردين. متاسفانه عزم ملی برای اصلاح و خرافه زدايی وجود نداره. اما پيشنهاد من به اونايی که می فهمن و درک می کنن بعضی از اين اشکالات رو اينه که برن بالا و از بالا به همه چی نگاه کنن. به خودشون به کشورشون به مردمشون به خونواده شون و به فرهنگشون. از اونجا تصميم گرفتن راحته. بهار خانم به شما هم توصيه می کنم اين کار رو بکنين. از مزايای فرهنگ ما مهربونی هستش.من مطمئنم که پدر و مادر و برادر محترم شما از مهربونترين خونواده های دنيا هستن! هر چند به قول شما فکرشون بسته هست. اما شما اينها رو همينجوری قبول کنين چون متاثر از فرهنگ ماست. هم انسانهايی که فرهنگ رو همينجوری هست قبول و اجرا می کنن شانس خوشبختی دارن و هم اونايی که قبول نمی کنن. پس من به شما نمی گم کدوم راه درسته و کدوم اشتباه. چون درست و اشتباه وجود نداره. چيزی که هست اينه که هر راهی که انتخاب کردين لوازم و اسباب و تلاشهای خودش رو می طلبه که بايد براش آماده باشين. ادامه.

سعيد

...ادامه: از هر دو مسير به خوشبختی ميتونين برسين چون اگه دور و بر رو نگاه کنيم هر دو گروه رو می بينيم و خوشبخت هم تو هر دوشون هست. باز هم ميگم نکته مهم اينه که لوازم و اسباب هر تصميمون رو بپزيريم. بيشتر در اين مورد فکر کنين. ميدونم که ميتونين موفق باشين. موفقيت شما رو از خدا می خوام. ممنونم که به من سر زدين و تو اين روزای سخت دلداری دادين.

گلسا

وای بهار جونم خدا بهت صبر بده ادم اينقدر عاشق و دور از عشقش صبر ايوب می خواد اياشاله زودتر به مراد دلت برسی که اينقدر استرس نداشته نباشی خيلی سخته می دونم

شرمين

سلام عزيزم منم گاهی بی مورد دلشوره می گيرم . اميدوارم به خير بگذره بهار جونم

ليلا

سلام عزيزم خوبی؟ چرا دلشوره؟ نگران نباش هر چی صلاح باشه پيش می ياد درست می شه برات دعا می کنم آپيدم يه سر بزن