عشق زیباترین واژه س . مقدسترین احساسه . کنار هم بودن و عشق ورزیدن ، از تو شدن ، با تو شدن و  برای تو زیستن بزرگترین آرزوی بهارته .  زنجیر اتصال قلب ما روز به روز استحکام بیشتری پیدا میکنه . هر روز بیشتر از قبل دوست دارم  و هر روز سخت تر از روزقبل باهات خداحافظی میکنم . از فاصله خسته  شدم . میخوام کنار کسی باشم که عاشقانه دوسم داره . که برای احساسم وجودم  فکرم خودم ارزش قائله . که با خنده هام میخنده و با دلتنگیا و اشکام اشک میریزه .

کسی که برام بهترین مرد دنیاست . کسی که میدونم میتونم چون کوهی استوار به شونه های مهربونش تکیه کنم . کسی که قدرتمندترینه . کسی که بهترینه هم برای خالقش و هم برای مخلوقش .

مهربونم دوست دارم . قلبم برای تو میطپه . همه امید و آرزوم در وجود مردانه و مهربانت خلاصه شده . از اینکه خدای مهربون عزیزی چون تورو در مسیر زندگیم قرار داده بینهایت ازش سپاسگذارم . بقول تو ما برای هم آفریده شدیم . خوشحالم که نیمه گمشدمو پیدا کردم . خوشحالم به دور از هر فکر آزاردهنده ای . همه رو بخداوند میسپارم . هر چه که او میخواد . من میدونم که در روز وصال ما فرشتگان هم در آسمان جشن و سرور و شادی به پا میکنند .

خدای مهربانم : تا این لحظه جز لطف و خیر و رحمتت چیزی ندیدم . جز اینکه واقعا در لحظات افتادن در پستی های زندگی دستی نامرئی و قدرتمند بلندمون کرد و بهمون نیروئی برای ادامه دادن داد .  باز هم کمکمون کن . خوشحالم ازینکه اگر روزی در کنار بهترینم قرار بگیرم عظمت خداوند رو با تمام وجودم احساس میکنم .

برای وصال دو قلب عاشق دعا کنید ...          08.gif

/ 9 نظر / 5 بازدید
نازی

سلام.بعد از ۱سال و ... من برگشتم!!!!!!!! خيلی دلم برای دوستان وبلاگنويسم تنگ شده!!!!برای خوش آمد گويی نمی ياين ؟؟؟؟؟ پرنده بر شانه های انسان نشست.انسان با تعجب رو به پرنده کرد و گفت:......(برای اينکه بدونی باقيش چی ميشه به وبلاگم سری بزن!)

گلسا

سلام عزيزم می بينم که تصميم نهايت رو گرفتی و هيچ ترديدی هم نداری.به نظر من هم حالا که حس می کنی کامل همديگه رو می شناسيد و هر دوتون عاشقانه همديگر رو دوست داريد ديگه جای ترديد نيست مشکل اختلاف سنی و دوري از خانواده هم وقتی عشق بينتون باشه اصلا حس نمی شه.خيلی دلم می خواست بدونم چه طور با هم اشنا شديد. اميدوارم همين طور که تا حالا همه چی خوب پيش رفته بازهم پيش بره و بياييم به عروس خانم گل تبريک بگيم

مصطفی

سلام. عشق هست که در زندگی را زیباتر از حال خواهد کرد.امیدوارم که همیشه به این مهربانی برای هم بمانید بعد از وصال. و هیچ زمانی هم دیگر را فراموش نکنید همچنانکه آسمان آفتاب را فراموش نمی کند.

سعيد

سلام. اينکه به اون دست نامرئی که گفتين اعتقاد و باور داشته باشين، بهترين کمک و ياور شما تو روزای سختی و همينطور شاديه. دست حق يارتون باد.

ستاره

بهارجون اينقدر اين روزا سخته که نميدونم بايد چيکار کنم.اخلاقم وحشتناک بدتر شده و خيلی سخته چيزی تو دلت باشه و نتونی به کسی بگی و بخوان خوش اخلاق باشی و مثل آدميزاد رفتار کنی.بيشتر شبا کارم شده گريه.بعد از دو سال و نيم.اصلا باورم نميشه.برام دعا کن

نيلوفر

سلام بهار جون ممنونم کخه اومدی خانومی. برای وصال دو قلب عاشق فقط کافيه خدا نظسر کنه عزيزم . همين

بيتا

عشق يعني ... پروانه را گفتند:چون ميدانی که تو را از وصل شمع جز سوختن نيست چرا گرد وی ميگردی؟ گفت: من حيات را از برای آن يک نفس می خواهم که بسوزم!! اميدوارم خدا دلهاي عاشقتونو بهم نزديكتر كنه.

ترنم

سلام عزيزم کاملا درست می گی عشق کلمه مقدسيه. احساس مقدسيه. اميدورام هميشه اين احساس در وجودت باشه. برات دعا می کنم. دعا می کنم هر چی خير و صلاحت هست برات اتفاق بيفته. به خدا توکل کن. اون هيچوقت نا اميدت نمی کنه. دلايل برادرت چيه عزيزم؟ روش فکر کن. شايد بتونی با منطق اون رو قانع کنی. مواظب خودت باش.

صبا

عشق٬ چقدر دورم ازش٬و چقدر شيرين بود زمانی که وجود داشت ... آخرين خاطرات عشقيم رو ديشب نوشتم ... احساس هست الان٬نه به اون٬ اما ديگه عشق نيست ... قدرشو بدون عزيزم وفکر کن روش.خيلی٬اما نه احساسی٬ به عدنوان شخص ثالث٬ دليل مخالفت ها رو هم بشنو و عقلانی تحليل کن.اگه ۶۰-۷۰٪ به اکی رسيدی محل به هيچ کس نده و برو جلو٬ گاها بزرگترها برای دلسوزی بيشتر بدبخت ميکنن آدم رو ... آپم دوست داشتی سر بزن بهم ... صبا